• wod-klim@o2.pl
  • 669 415 819

O firmie

Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży, montażu i serwisie systemów klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji grzewczych. Systemy te mają zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, halach przemysłowych, serwerowniach , sklepach, domach jednorodzinnych i innych.

Działamy na terenie południowo - wschodniej Polski od roku 2008. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania prac w różnych systemach klimatyzacyjnych, hydraulicznych, wentylacyjnych oraz wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy z wieloma hurtowniami instalacyjnymi z terenu Podkarpacia.

Tak więc, niezależnie od drobnych zleceń typu wymiana zlewu w domu po duże zlecenia dla firm i instytucji jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Poradzimy sobie z rozwiązywaniem największych problemów w instalacjach sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacyjnych w łańcucie i okolicach.

O nas

Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży, montażu i serwisie systemów klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji grzewczych. Działamy na terenie południowo - wschodniej Polski od roku 2008.

Biuletyn